FORCE PAFOS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

FORCE PAFOS

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ GLADIATUS!!
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Aγοραπωλησιες

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paul23
BOSS
BOSS
paul23


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ηλικία : 29
Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 26/02/2008

Aγοραπωλησιες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Aγοραπωλησιες   Aγοραπωλησιες Icon_minitimeΠεμ Μαρ 27, 2008 1:24 pm

Λοιπον να το topic που εψαχνε ο ulanbator!Εδω μπορειτε ολοι να ανακοινωνετε προσφορες ή
να ζητατε αντικειμενα για το παιχνιδι!!! Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://forcepafos.forumgreek.com
paul23
BOSS
BOSS
paul23


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ηλικία : 29
Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 26/02/2008

Aγοραπωλησιες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγοραπωλησιες   Aγοραπωλησιες Icon_minitimeΠεμ Μαρ 27, 2008 1:35 pm

Επισης καλο ειναι να ξερουν ολοι οι καινουργιοι πως αγοραζουμε και πουλαμε μεσω της αγορας!
π.χ ας πουμε οτι εγω θελω ενα αντικειμενο του αρχηγου,του το ζηταω και αν μπορει να μου το δοσει εκεινος
συμφωνουμε την τιμη και το βαζει στην αγορα.Εγω πρεπει να παω αμεσως να το παρω γιατι μπορει να εχει ηδη
εξαφανιστει!!Αν παλι δεν το βλεπουμε πουθενα τοτε το αντικειμενο ή αγοραστηκε απο καποιον αλλο ή ειναι πολυ
μεγαλυτερο απο εμας επιπεδο και ειναι σε αλλη αγορα!!! Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://forcepafos.forumgreek.com
Nikolas
BOSS
BOSS
Nikolas


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 26/02/2008

Aγοραπωλησιες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγοραπωλησιες   Aγοραπωλησιες Icon_minitimeΠαρ Μαρ 28, 2008 1:03 pm

ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΜΟΝΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟΥ : 1,25 ΕΠΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΑΣ

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ : ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΠΕΔΟ 25 ΟΠΟΤΕ 1,25 * 25 = 31,25 ΑΡΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ 31 ΕΠΙΠΕΔΟ

Η ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΔΗΛΑΔΗ : 30,75 = 30
30,25 = 30
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Aγοραπωλησιες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
FORCE PAFOS  :: ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ :: ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ-
Μετάβαση σε: