FORCE PAFOS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

FORCE PAFOS

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ GLADIATUS!!
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 FREDERIK

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
frederik
PROTECTOR
PROTECTOR
frederik


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ηλικία : 51
Registration date : 28/02/2008

FREDERIK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FREDERIK   FREDERIK - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 21, 2008 5:48 pm

paul23 έγραψε:
paidia to xontrenete!!!! Mad Mad

δεν χοντρενουμε τιποτα, εγω η επομενη απαντηση μου θα ειναι η αναφορα μου σε ολους εδω για το θεμα και μια αναφορα στον διαχειρηστη στο GLADIATUS για να ζητησω ΒΑΝ και δεν θα ξανασχοληθω για κατι που δεν εκανα φυσικα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την frederik στις Σαβ Μαρ 22, 2008 8:25 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul23
BOSS
BOSS
paul23


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ηλικία : 29
Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 26/02/2008

FREDERIK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FREDERIK   FREDERIK - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 21, 2008 5:50 pm

[quote="frederik"]
paul23 έγραψε:
paidia to xontrenete!!!! Mad Mad

δεν χοντρενουμε τιποτα, εγω η επομενη απαντηση μου θα ειναι η αναφορα μου σε ολους εδω για το θεμα και μια αναφορα στον διαχειρηστη στο GLADIATORS και δεν θα ξανασχοληθω για κατι που δεν εκανα φυσικα.[/quote ]



nomizo einai i katalili stigmi na mas peis!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://forcepafos.forumgreek.com
Scofield13
GOD-GLADIATOR
GOD-GLADIATOR
Scofield13


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 28
Τόπος : Ζωνιανά
Registration date : 28/02/2008

FREDERIK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FREDERIK   FREDERIK - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 21, 2008 5:51 pm

de milate twra niko kai pavlo e? ton vlepete na me koroidevei mprosta sta matia sas kai den kanete kati. malon de me koroidevei. me vrizei. afou mou leei oti eimai koritsi.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul23
BOSS
BOSS
paul23


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ηλικία : 29
Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 26/02/2008

FREDERIK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FREDERIK   FREDERIK - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 21, 2008 5:55 pm

ti de milame re afoy o nikos efige!!!!!kai leo STA-MA-TI-STE!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://forcepafos.forumgreek.com
Scofield13
GOD-GLADIATOR
GOD-GLADIATOR
Scofield13


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 28
Τόπος : Ζωνιανά
Registration date : 28/02/2008

FREDERIK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FREDERIK   FREDERIK - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 21, 2008 5:56 pm

diwkse ton frederik afou me vrizei.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul23
BOSS
BOSS
paul23


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ηλικία : 29
Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 26/02/2008

FREDERIK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FREDERIK   FREDERIK - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 21, 2008 6:00 pm

DEN BORO EIMAI PROTEKTOR!!!!!!!KAI NA MIN IMOUN DLD DE3N THA TO EKANA GT NA KATASTREPSEIS ESI OLO TO TAGMA????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://forcepafos.forumgreek.com
Scofield13
GOD-GLADIATOR
GOD-GLADIATOR
Scofield13


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 28
Τόπος : Ζωνιανά
Registration date : 28/02/2008

FREDERIK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FREDERIK   FREDERIK - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 21, 2008 6:03 pm

kala afou me vrizei kai esi oute pou tou les tipota. ti kathomai kai asxoloumai mazi sas?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul23
BOSS
BOSS
paul23


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ηλικία : 29
Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 26/02/2008

FREDERIK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FREDERIK   FREDERIK - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 21, 2008 6:05 pm

AAAAAAA!!!!!!GIA NA SOY PO DEN EIMAI GIA NA VAZO HERI LISTE TA MONOI SAS!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Mad Mad Mad Mad Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://forcepafos.forumgreek.com
Nikolas
BOSS
BOSS
Nikolas


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 26/02/2008

FREDERIK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FREDERIK   FREDERIK - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 21, 2008 7:55 pm

Kat'arxin gianni o ilias den se evrise twra, apo tin stigmi pou den exeis apodeixtika stoixeia na apodei3eis to anti8eto egw ton dikaiologw apolyta... kai to idio 8a ekana an imouna stin 8esi mou... i mallon kai xeirotera... den anexomai koroidia apo kanena...

to 3erei poly kala oti o frederik den eipe kati kako gia sena.. den yparxei logos e3allou, to 8ewrw entelws afysiko.. einai 35 xronwn kai 8a mporouse na einai pateras sou, einai adianoito na se exei vrisei xwris logo!! kai to tonizw XWRIS LOGO!!!
ma kala den katalavaineia akomi poso paalogo einai ayto pou les???

kai gia na teleiwnoume... sou 3analew.. den eimaste mwra edw, oloi exoume myalo, as min koroideyoume ton eayto mas etsi?
to 8ema 8ewreite li3an!...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frederik
PROTECTOR
PROTECTOR
frederik


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ηλικία : 51
Registration date : 28/02/2008

FREDERIK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FREDERIK   FREDERIK - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 21, 2008 9:34 pm

Χαιρετε!

Θα ηθελα να πω μερικα πραγματα για την περιπτωση του scofield13 και θα ειναι η τελευταια φορα για τον συγκεκριμενο ''φιλο μας"!
Οταν ηρθα στο ταγμα και ξεκινησα το παιχνιδι αυτο δεν περιμενα ποτε οτι ενα μελος του θα ειχε τετοια επιθετικότητα εναντιον μου για αδιευκρίνιστους λογους.
Τοτε λοιπον μετα απο καποιο μικρο διαστημα που ημουν στο ταγμα ο scofield13 αποχωρησε χωρις να δωσει εξηγησεις και χωρις καμια αιτια.
Αυτη ηταν η 1η φορα.
Ο ιδιος εφυγε για τους δικους του λογους και προφανος προσπαθησε να ενταχθεί σε αλλο ταγμα αλλα μαλλον τα ειδε σκουρα και εφυγε και απο εκει ζητωντας ξανα να ενταχθεί στο ταγμα μας .
Ο Νικολας σαν σωστος αρχηγος ζητησε τι γνωμη μας και ολοι απαντησαμε ετσι και αποφασισε να τον ενταξη ξανα στο ταγμα.
Εδω δεν θελω να παρεξηγηθω νομιζωντας κανεις οτι ρίχνω καπου ευθηνη γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει ευθηνη και η αποφαση του αρχηγου ηταν για το συμφερον του ταγματος και αυτο έπραξε.
Εγω οταν ρωτηθηκα απαντησα οτι θα πρεπει να ειμαστε επιφυλακτικοί και αν ήταν στο δικο μου χερι δεν θα τον καλουσα ξανα για τον απλούστατο λογο οτι η εμπειρία μου λεει οτι τα ατομα που πανε οπου φυσαει η σημαια ειναι επικίνδυνα για το οτιδηποτε και κυριως εαν κατέχονται απο την ιδιοτητα του δειλου και ανωριμου.
Ξαφνικα της τελευταιες ημερες αρχισε να στελνει μηνύματα στον Νικολα λεγοντας του οτι τον βριζω.
Σημερα λοιπον και για 2η φορα αποχωρεί , αλλα επειδη δεν μπορει να φυγει ετσι απλα ,πεταει κατηγοριες εναντιον μου για να βρει την προφαση για αποχώρηση και να παει σε καινούργιο ταγμα.
Και αντι να το κανει σαν παλικαρι οπως καταγετε και απο την δοξασμενη Κρητη που τοσο αγαπω, το κανει σαν δειλος και κουτοπονηρος κατηγορωντας με χωρις καν να με ξερει.
Θα πειτε " ελα μωρε μικρος ειναι , παιδι σου ειναι , ανωριμος κτλ." ΟΧΙ εχω συναντηση μικρους και ανηλικους αλλα με τοσο μυαλο που ακομα και φιλοσοφος θα τους ζηλευε με τον τροπο σκεψης τους.
Δεν δεχομαι λοιπον απο εναν ανώριμο,ψευτη,δειλο και κακομαθημενο να με προσβαλει και μαλιστα απο την ισχυει του διαδικτύου και της ανωνυμίας.
Τον καλω για τελευταια φορα εαν εχει καποια αποδειξει για αυτα που ισχυριζεται να τα βγαλει και να μου επιβληθούν η προβλεπόμενες συστάσεις και ποινες, ταυτοχρονα θα εχει την δημοσια συγνωμη μου.
Εαν ομως δεν ισχυει τιποτα απο αυτα που λεει , εδω και τωρα να μου ζητησει συγνωμη και να λήξη το θεμα εδω.
Ξερεις στη ζωη σου Γιαννη , γιατι εισαι νεος ακομα, θα μαθεις σε οτι και εαν κανεις θα υπαρχουν και η επιπτώσεις, ειτε καλες ειτε κακες, γι αυτο σου δίνω διορια 24 ωρες να το σκεφτεις και να αποφασισεις, μετα θα ερθουν η επιπτώσεις.
Ουδέποτε εστειλα υβριστικό μηνυμα εδω ή με προσωπικο μηνυμα 'ή στο παιχνιδι και αυτο το λεω με ολη την ειλικρίνεια που με διακρίνει σε οσους με ξερουν.
Δεν ειχα - εχω λογο ποτε για να κανω κατι τετοιο, γιατι δεν ειναι της ηλικιας μου και της προσωπικότητας μου, και θα ήταν ανωφελο να διαλύσω κατι που περναω καλα και διασκεδαζω καποιες ωρες, ξεφευγοντας απο προβληματα που διακρινει εμας τους μεγαλυτερους στην καθημερινοτητα μας.
Προειδοποιώ ομως οτι οπως και να εξελιχτεί το θεμα ο scofield13 για εμενα ειναι ανεπιθύμητος στο ταγμα και σας καλω ολους σας να παρεται θεση για αυτο και να ξεκαθαρίσουμε τα πραγματα.
Αυτα και για τελευταια φορα για το θεμα scofield13. τελος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Scofield13
GOD-GLADIATOR
GOD-GLADIATOR
Scofield13


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 28
Τόπος : Ζωνιανά
Registration date : 28/02/2008

FREDERIK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FREDERIK   FREDERIK - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 22, 2008 1:00 pm

frederik έγραψε:
Χαιρετε!

Θα ηθελα να πω μερικα πραγματα για την περιπτωση του scofield13 και θα ειναι η τελευταια φορα για τον συγκεκριμενο ''φιλο μας"!
Οταν ηρθα στο ταγμα και ξεκινησα το παιχνιδι αυτο δεν περιμενα ποτε οτι ενα μελος του θα ειχε τετοια επιθετικότητα εναντιον μου για αδιευκρίνιστους λογους.
Τοτε λοιπον μετα απο καποιο μικρο διαστημα που ημουν στο ταγμα ο scofield13 αποχωρησε χωρις να δωσει εξηγησεις και χωρις καμια αιτια.
Αυτη ηταν η 1η φορα.
Ο ιδιος εφυγε για τους δικους του λογους και προφανος προσπαθησε να ενταχθεί σε αλλο ταγμα αλλα μαλλον τα ειδε σκουρα και εφυγε και απο εκει ζητωντας ξανα να ενταχθεί στο ταγμα μας .
Ο Νικολας σαν σωστος αρχηγος ζητησε τι γνωμη μας και ολοι απαντησαμε ετσι και αποφασισε να τον ενταξη ξανα στο ταγμα.
Εδω δεν θελω να παρεξηγηθω νομιζωντας κανεις οτι ρίχνω καπου ευθηνη γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει ευθηνη και η αποφαση του αρχηγου ηταν για το συμφερον του ταγματος και αυτο έπραξε.
Εγω οταν ρωτηθηκα απαντησα οτι θα πρεπει να ειμαστε επιφυλακτικοί και αν ήταν στο δικο μου χερι δεν θα τον καλουσα ξανα για τον απλούστατο λογο οτι η εμπειρία μου λεει οτι τα ατομα που πανε οπου φυσαει η σημαια ειναι επικίνδυνα για το οτιδηποτε και κυριως εαν κατέχονται απο την ιδιοτητα του δειλου και ανωριμου.
Ξαφνικα της τελευταιες ημερες αρχισε να στελνει μηνύματα στον Νικολα λεγοντας του οτι τον βριζω.
Σημερα λοιπον και για 2η φορα αποχωρεί , αλλα επειδη δεν μπορει να φυγει ετσι απλα ,πεταει κατηγοριες εναντιον μου για να βρει την προφαση για αποχώρηση και να παει σε καινούργιο ταγμα.
Και αντι να το κανει σαν παλικαρι οπως καταγετε και απο την δοξασμενη Κρητη που τοσο αγαπω, το κανει σαν δειλος και κουτοπονηρος κατηγορωντας με χωρις καν να με ξερει.
Θα πειτε " ελα μωρε μικρος ειναι , παιδι σου ειναι , ανωριμος κτλ." ΟΧΙ εχω συναντηση μικρους και ανηλικους αλλα με τοσο μυαλο που ακομα και φιλοσοφος θα τους ζηλευε με τον τροπο σκεψης τους.
Δεν δεχομαι λοιπον απο εναν ανώριμο,ψευτη,δειλο και κακομαθημενο να με προσβαλει και μαλιστα απο την ισχυει του διαδικτύου και της ανωνυμίας.
Τον καλω για τελευταια φορα εαν εχει καποια αποδειξει για αυτα που ισχυριζεται να τα βγαλει και να μου επιβληθούν η προβλεπόμενες συστάσεις και ποινες, ταυτοχρονα θα εχει την δημοσια συγνωμη μου.
Εαν ομως δεν ισχυει τιποτα απο αυτα που λεει , εδω και τωρα να μου ζητησει συγνωμη και να λήξη το θεμα εδω.
Ξερεις στη ζωη σου Γιαννη , γιατι εισαι νεος ακομα, θα μαθεις σε οτι και εαν κανεις θα υπαρχουν και η επιπτώσεις, ειτε καλες ειτε κακες, γι αυτο σου δίνω διορια 24 ωρες να το σκεφτεις και να αποφασισεις, μετα θα ερθουν η επιπτώσεις.
Ουδέποτε εστειλα υβριστικό μηνυμα εδω ή με προσωπικο μηνυμα 'ή στο παιχνιδι και αυτο το λεω με ολη την ειλικρίνεια που με διακρίνει σε οσους με ξερουν.
Δεν ειχα - εχω λογο ποτε για να κανω κατι τετοιο, γιατι δεν ειναι της ηλικιας μου και της προσωπικότητας μου, και θα ήταν ανωφελο να διαλύσω κατι που περναω καλα και διασκεδαζω καποιες ωρες, ξεφευγοντας απο προβληματα που διακρινει εμας τους μεγαλυτερους στην καθημερινοτητα μας.
Προειδοποιώ ομως οτι οπως και να εξελιχτεί το θεμα ο scofield13 για εμενα ειναι ανεπιθύμητος στο ταγμα και σας καλω ολους σας να παρεται θεση για αυτο και να ξεκαθαρίσουμε τα πραγματα.
Αυτα και για τελευταια φορα για το θεμα scofield13. τελος!!!
Βλέπετε (μέλοι του τάγματος-πλην frederik)κάποιοι ηλίθιοι προσπαθούν να μας δείξουν πόσο ηλίθιοι είναι. Εμείς τους προσπερνάμε γιατί καταλαβαίνουμε την ψυχασθενειά τους. Αρχικά θα ήθελα να πω οτί πήγα σε πολύ καλύτερα τάγματα από το FORCE-PAFOS για να επιστρέψω εδώ. Οπότε δε μπορείς να πεις(frederik) οτί τα βρήκα σκούρα με τα άλλα τάγματα.
Αλλάζω θέμα τώρα. Σίγουρα δεν είμαι ούτε δειλός, ούτε ψεύτης, ούτε ανώριμος, ούτε κακομαθημένος. Και όπως ξέρω εγώ "όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται". Δηλαδή για να σου δώσω να καταλάβεις(γιατί σίγουρα το "μικρό" μυαλό σου δεν κατάλαβε) δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος που δεν είναι ένοχος να ασχοληθεί τόσο πολύ με αυτό το θέμα ωστέ να γράψει όλες αυτές τις τεράστιες μπούρδες από πάνω. Κάποιος που δε θα είναι ένοχος γιατί να ασχοληθεί τόσο πολύ με αυτό το θέμα.
Αλλάζω θέμα τώρα. Σίγουρα είμαι πιο έξυπνος από σένα. Επίσης και 35χρονος να είσαι είσαι ένας άνθρωπος αμόρφωτος. Όταν ρίχνεις το επίπεδο της σοβαρής συζήτησης βριζωντάς με. Φαντάζομαι μη μου πεις κανένας αποτυχημένος 35χρονος θα είσαι. Αυτό αξίζει αλλωστε σε ένα άνθρωπο που δεν έχει πρόβλημα να ξαναβρίσει και να ξαναβρίσει. Οπότε βλεπουμε ποιος είναι ο κακομαθημένος και ο ανωριμός.
Χαίρομαι που τα είπαμε "μεγάλε"(σε ηλικία και όχι σε μυαλό).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul23
BOSS
BOSS
paul23


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ηλικία : 29
Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 26/02/2008

FREDERIK - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FREDERIK   FREDERIK - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 25, 2008 3:04 pm

LOIPON E AYTA OMOS EINAI VRISIES KAI APO TI MIA KAI APO TIN ALLH PLEYRA (FREDERIK-SCOFIELD13)NOMIZO POS TO PARATRAVATE
KAI TO THEMA PREPEI NA LIXI EDO ME SIGNOMI KAI TON 2! Very Happy Very Happy Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://forcepafos.forumgreek.com
 
FREDERIK
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Frederik

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
FORCE PAFOS  :: NEA ΤΑΓΜΑΤΟΣ-
Μετάβαση σε: